نمایش دادن همه 6 نتیجه

رابطه صحیح با خداوند

بدون امتیاز 0 رای

توضیح دوره ارتباط صحیح با خداوند

در دوره ارتباط صحیح با خداوند چه چیزهایی می آموزیم؟

۱-به "شناخت درباره خودتان" می‌رسید "ترمز های ذهنی تان" را شناسایی می کنید و با مقاومت هایی که در ذهنتان هست آشنا می شوید آن مقاومت هایی که مانع رسیدن شما به خواسته‌تان می شوند.
۲-  در این دوره شناخت صحیح خداوند را یاد میگیرید که رابطه درستی با خداوند برقرار کنید  و هر باور اشتباهی که درباره خداوند گفته شده را تغییر می دهیم تا بتوانیم با این قدرت بی انتها هماهنگ شویم.
دقیقاً شما با آن منبع قدرتمند و بی نهایت بخشنده هم فرکانس شده و هدایت های  زیادی را از خدای عزیز دریافت خواهید کرد.
در این دوره یاد میگیرید که چگونه  به خدا توکل کنید و از نیروی بی انتها و قدرتمند  خداوند چگونه استفاده کنید و تمام کارهایتان را از هر جنبه ای  با  خداوند تقسیم کنید و کارهای خود را با خدا انجام دهید .
این دوره فوق العاده است، اگر شما در حال خواندن این توضیحات هستید، مطمئن باشید خداوند هدایتت کرده و با تو حرف هایی دارد.
پس همین الان این دوره را تهیه کن!
300 دقیقه
285,000 تومان

بیدار شو !!!

بدون امتیاز 0 رای

توضیح دوره بیدار شو !!!

در قسمت بیدار شو از طریق سوال به توانایی های درونی خودمون دست پیدا می کنیم.  یاد میگیرید که چگونه فرکانس خود را تغییر بدهید و به سمت خواسته هایتان حرکت کنید.
این جهت دهی به وسیله پرسیدن سوال های قدرتمند انجام می شود. اینکه تو چه سوالهایی از خودت بپرسی که بتوانی هم راستای درخواستت حرکت کنی!
هر چقدر به شناخت درونی خود برسید و هر چقدر قدرت های درونی خود را بشناسید و یاد بگیرید که چگونه قدرت های درونی خود را رشد بدهید.
بیشتر مطمئن خواهید شد که تنها کار شما در این دنیا بیدار کردن توانایی هایی است که خداوند در درون شما گذاشته است . دقیقاً می توانید با این توانایی‌ها اتفاقات زندگی خود را کنترل کنی.  شاید تا الان به صورت ناخواسته بر روی مشکلات تمرکز کردید و شاید به این نتیجه برسید که شما تا الان در این دنیا خواب بوده اید؛ ولی از طریق این دوره بیدار می شوید. شما به صورت کامل بیدار شده و به این آگاهی میرسید که چگونه بتوانی زندگی خود رو به نحو احسنت رقم بزنید.
به عبارت دیگر یکی از نیرویی های درونی شما با سوال کردن و پاسخ دادن به آن سوالات فعال می شود. مهم است که شما چه سوال هایی از این نیرو بپرسید و در دوره بیدار شو سوال ها به شما گفته می‌شوند و شما از طریق قدرت درون جواب خواهید گرفت.
شاید تا الان همچین احساساتی رو تجربه کرده باشید، احساساتی مثل احساس ترس، احساس ناتوانی، احساس قربانی شدن، احساس ضعف، احساس به‌هم‌ریختگی، احساس تنبلی و .....
همه این ها به دلیل این بوده است که شما نتوانسته اید قدرت درونی خود را بیدار کنید و از آن استفاده کنید. ذهن شما به شما به صورت خیلی مخفیانه گفته است سرنوشت شما همین است.
وقتی قدرت درون شما خوابیده باشد شما را متقاعد می کند که باید بسوزید و بسازید؛ شما را متقاعد می کند که سرنوشت شما همین است و کاری از دست شما برنمی آید .
زمانیکه آشنا می شوید با قدرت درون خود و با سوالات قدرتمندانه بیدار می کنید این قدرت درونی را تازه متوجه می شوید و می فهمید که چگونه می توانید به سمت اهدافتان حرکت کنید. احساس ناتوانی را در درون خودتان حذف خواهید کرد.
شما در دوره بیدار شو با قدرت سوال کردن که بفهمی چه سوالی را باید از خودت و جهان هستی بپرسی، مدار خود را تغییر میدهی !!!
به جای اینکه همیشه اتفاق هایی که در گذشته شما را آزار میدادند را تجربه کنید، این بار با این دوره مدارتان را تغییر می دهید و اتفاقات خوب جدیدی را جهان هستی جلوی پای شما میگذارد.
این دوره در مورد چه چیزهایی است ؟
 • جنبه های مالی
 • جنبه‌های روابط
 • جنبه های سلامتی
 • جنبه های آرامش و رسیدن به احساس خوب و ماندن در احساس بهتر است

ما در دوره بیدار شو ذهنمان را عادت می دهیم به سوال هایی که باید ازش پرسیده شود و بر این بر این شیوه ذهنمان را متمرکز می کنیم
 • -بر روی قدرت های درونی مان
 • -راهکارهای حل مشکلات مان
 • -بهره برداری بیشتر از خلاقیت‌ها درونیمان
 • -خلق خواسته هایمان در تمام جنبه های زندگی مان

چقدر این دوره در زندگی تو مهم است ؟
این سوالات در جهان هستی بسیار مهم است انقدر مهم است که زمانی که با آن ها آشنا می شوید تازه متوجه می شوید که طبق قانون شما در چه مداری قرار گرفته اید و بعد از این دوره و بعد از این که تمرینات این دوره را انجام دادید جهان شما را در چه مداری می فرستد.
در این دوره شما ثانیه به ثانیه قانون جهان هستی را احساس می کنید و می بینید ،اما به شرط انجام دادن تمرینات.
125 دقیقه
149,000 تومان

شخصیت سازی

بدون امتیاز 0 رای

توضیح دوره شخصیت سازی

در دوره شخصیت سازی اولین قانونی که باهاش آشنا میشیم قدرت کلام هست قدرت کلام به ما یاد میدهد، که کانون توجهمان را هدایت کنیم .

زمانی که در زندگی با تضاد برخورد می‌کنیم. رفتارهای ما از طریق کلام می‌تواند تغییر کند و وقتی کلام تغییر میکند شخصیت تو تغییر می کند. این کلام ما است که کانون توجه ما را تغییرمی دهد.

حال چرای باید کانون توجه‌مان را تغییر بدهیم چون شخصیت دیگری در جهان هستی برای ما ساخته می شود. ما انسان هایی هستیم که از طریق توجه مان فرکانسهای به جهان هستی ارسال میکنیم و جهان هستی طبق همون فرکانس به ما اتفاقات و شرایط رو نشون میدهد در اصل خالق شخصیت خودمان هستیم.

می‌توانیم این فرآیند زندگی و این اتفاقات رو بر سه مرحله تعریف کنیم:
 • مرحله درخواست
 • مرحله پاسخ جهان به آن درخواست
 • مرحله دریافت

هر آنچه که در زندگی تجربه می کنی جز پاسخ درخواست خودمون نیست به همین دلیل اگر از آنچه تجربه میکنید رضایت نداری تنها راه حلش تغییر است. تغییر در درخواست هایمان به جهان هستی. شما در این دوره تسلط پیدا می کنی به اینکه چه جوری درخواست کنی.

قانون درخواست  در شخصیت سازی یعنی :

کنترل آگاهانه کانون توجه تو

ما به صورت ناخواسته یا ناآگاهانه کانون توجهمان را به سمت چیزهایی می بریم که نمی خواهیم.

در این دوره آگاهانه با  نیروی های درون میتوانید به خودتان کمک کنید که یک شخصیت جدید برای خودتون بسازید و مسلط بشوید.

یکی از این نیروها قدرت کلام است که سریع ترین راه و دسترسی ترین راه برای تغییر شخصیت از طریق کانون توجه است.

230 دقیقه
220,000 تومان

رؤیاهات رو طراحی کن

توضیح دوره رؤیاهات رو طراحی کن

در دوره رویاهایت را طراحی کن با قدرت ذهن انسان آشنا میشوید قدرتی که ۹۹ درصد از آدم ها با این قدرت آشنا نیستند. ما قدرتی داریم که می‌توانیم اتفاقات را در دنیای بیرون خلق کنیم همه ما در کودکی یک زمانی که هنوز ذهن منطقیمان شکل نگرفته بود خیلی به این نیرو اعتماد داشتیم و خیلی راحت از این قدرت استفاده می‌کردیم، اما هر چی که بزرگتر شدیم به خاطر دیدها و شنیدهایمان و باورهایی که برای ما ساختن مقاومت های ذهنی ما بیشتر شد. در نتیجه هر روز این قدرت را از دست دادیم و کم کم این قدرت تبدیل به یک توهم برای ما شکل گرفت.

حال دوباره می خواهیم با کمک دانشی که در دوره رویاهای طراحی کن هست با منطق و استدلال هایی که اومده داخل این دوره این نیروی قبلی رو از نو به ذهنمون نشون بدهیم. ذهنمون رو با این قدرت آشنا کنیم و آگاهانه از این قدرت برای خلق خواسته هامون استفاده کنیم.

زیرا نیروی که مارو به خواسته هامون میرسونه و اینکه به ما نشون میده که چه جوری خواستم او را به دست بیاریم و ما را هدایت میکنه به سمت خواستهایمان  قطعاً نیروی ذهن است.

ما انسانها دارای نیروی ذهنی بسیار قوی و بی انتهایی هستیم نیرویی که خداوند فقط در ذهن ما انسان ها گذاشته است.

اما توضیحات ما بر این اساس نیستش که شما فقط تنها از این نیرو استفاده کنید بلکه صحبت ما این است که شما بیشتر از نیروی  ذهنی استفاده میکنید تا و نیروی جسمانی  یعنی این را بدانید که باید شما هم نیروی ذهنی داشته باشید هم نیروی جسمی زیرا ایمانی که عمل نیاورد به نتیجه نمی رسد.

هدف طراحی کردن رویاها :
 • در این دوره ما تجسم کردن را در ذهن شما بیدار می کنیم و هدف ما از این کار این است که شما باور کنید که می توانید به آن خواسته برسید.
 • وقتی یاد میگیرید و تمرین های این دوره را انجام میدهید قطعاً به اقدام ختم می شود به همین دلیل وقتی از تجسم خودتون استفاده می کنید
 • ایده ها و راهکارها و هدایت هایی از طرف خدا برای شما ارسال میشود و وقتی شما ایده ها و هدایت را جدی بگیرید در نهایت به عمل ختم می شود.
 • نتیجه های شما به ثمر می رسد و تفاوت در زندگی شما ایجاد می کند.

طراحی رویا یعنی :

هم مدار شدن با خواسته هایتان

در جهان هستی ما بینهایت مدار داریم شما باید با تجسم کردن و با ساختن رویاتون در ذهنتون با خواستتون هم مدار بشوید وقتی هم مدار که میشوید فاصله فرکانسی شما با خواستتون کم می شود.

نقش طراحی رویاها :

زمانی که شما خواسته تان را در ذهنتان می سازید مقاومت های ذهنی شما به پایان می رسد زیرا ذهن فقط کاری را انجام می دهد که آن را امکانپذیر بداند این را بدانید که ذهن بین خیال و واقعیت هیچ تفاوتی قائل نیست. وقتی ذهن موضوعی را امکان‌پذیر بداند آن وقت است که نه تنها در برابر اجرای ایده ها مقاومت نمی‌کند بلکه جسمت را رهبری می‌کند، که به سمت خواسته هایت بروی آن موقع است که انگیزه را تقویت می‌کند و قدمهایی برمیدارید که تو به سمت خواسته هایت حرکت کنی.

205 دقیقه
155,000 تومان

عزت نفس

بدون امتیاز 0 رای

توضیح دوره ی عزت نفس

در فصل دوم عزت نفس بیشتر با قوانین خداوند آشنا میشیم. این قوانین هر کدومش یک تمرین داخلش هست. تمرین هایی که به شما در این دوره گفته میشه دارای یک منطقی است که باعث باز شدن ذهن شما میشه تا راحت تر بپذیرید که این تمرین را انجام دهید.

راه تغییر زندگی من با تغییر باورها شروع شد و بعد از تغییر باورها تغییر رفتارها شروع شد. همیشه تاکید دارم برای تغییر باوراحتیاج داریم به منطق درستی برای ذهن، چون باورهای ما در ذهن ما شکل گرفتند و مثل سیمان بر ذهن ما چسبیده اند. برای اینکه باورهامون بتوانند تغییر کنند باید یک برنامه جدید به ذهنمون بدیم. تمریناتی که در این دوره به شما داده شده دارای منطق هایی هست که شما رو در فرایند تغییرباور کمک میکنه. باعث میشه شما ازعهده ذهنتون بربیاید، زیرا همیشه ذهن در مقابل تغییر مقاومت می کند و همیشه قصد دارد که با شما گفتگو و نجوا کنه که این کار را انجام نده جواب نمیده، یا مدام به شما بگوید این تمرین زیاد مهم نیست حالا بزار بعدا انجام میدی تا شما رو دوباره برگردونه به باورهای محدود کننده قبلیتان. پس لطفاً تمرین های این دوره را جدی بگیرید و در فرآیند تکامل قرار بگیرید. تکرار و تمرین هستش که شما رو به سمت خواسته هایتان میبرد.

بخشی از فصل دوم قانون های خلق زندگی ثروتمند در مورد احساس لیاقت است. ساختن باورهای لیاقت ساز شما در زندگی واینکه ریشه زندگی شما بر اساس احساس لیاقت ساخته می شود. در ادامه فصل دوم خانم جوادی در مورد ارتباط ما با خداوند صحبت کرده ایشون طبق آیات قرآن برای شما توضیح میده که شما باید چگونه از خداوند درخواست کنید و چگونه خداوند درخواست شما را اجابت میکند. تمام توضیحات از طریق آیات قرآن و شناختن قوانین جهان است. منطق های قوی که خانم جوادی در این دوره میاره شما را تواناتر میکنه برای ساختن یک رابطه درست با خداوند. هر چه این آگاهی را جدی‌تر بگیرید و در اجراش تعهد داشته باشید رابطه ی بی واسطه با خداوند را بیشتر درک میکنید و دریافت نعمت های خداوند روز به روز در زندگیتان زیادتر میشود. هدف این است که ما در فصل دوم قانون های خلق زندگی ثروتمند درخواست کردن رو بشناسیم. اینکه چه جوری ما باید درخواست کنیم و چه کار باید بکنیم که به خواستمون برسیم. آگاهی ای که شما در فصل دوم کسب میکنید این هستش که ترمزهای ذهنی شما برداشته میشه و احساس بی لیاقتی رو در وجودتون کلا حذف میکنید. وقتی این آگاهی را به دست می آورید احساس لیاقت را در وجودتون پرورش میدید، یکتاپرستی خداوند رو در درونتون میکارید و ریشه تمام شرک ها رو از وجودتون بیرون می ریزید و می فهمید که چرا خداوند تا الان پاسخ درخواست هایتان را نداده است. درواقع پی میبرید ایراد از کجا بوده و موانع رو یکی یکی باهاش آشنا میشوید. دلایلی خانم جوادی در فصل دوم برای شما میاره که متوجه میشین چه رفتارهایی از ترس یا از شرک بوده که شما درخواست نکردی یا اصلا برای خداوند اون لحظه شرک قائل شدید و یکتاپرستی نکردید. در این دوره با باورهای محدود کننده آشنا میشی که هیچ وقت نمیدونستی که این باورها باعث شده که شما به خواستتون نرسید. شایدم برعکس، یه زمانی فکر کردیم که ما داریم یکتاپرستی میکنیم ولی خبر نداشتیم که ذهنمون تنبلی داره میکنه یا وجودمون احساس بی لیاقتی داره میکنه یا غرورمن خیلی مخرب شده یا ناتوانی هامون داره زیاد میشه، به خاطرهمین دونه دونه درخواست هامون رو کنارگذاشتیم.

خودمون رو گول نزنیم و آگاه باشیم بچه ها، ما اینجا قراره در فصل دوم با خیلی چیزها آشنا بشیم و دیگه افسار زندگی مون رو دست محدودیت های ذهنمیون ندیم، تا بتوانیم قانون درخواست را درک کنیم و نتیجه اش رو توی زندگیمون ببینیم. درک همزمان یکتاپرستی و قانون در خواست به ما کمک میکنه که یک تعامل خیلی خوبی با خداوند و با دیگران داشته باشیم. این تعامل زندگی را برای ما خیلی آسان میکند و باعث میشود که درهای نعمت و برکت خداوند را بیشتر به روی خودمون باز کنیم، یعنی دستان خداوند رو درزندگیمون زیاد کنیم.

در فصل دوم با قوانین خودباوری، خداباوری و شناخت درباره قوانین میرسیم که بتوانیم بدون هیچ محدودیتی در شرایطی که همین الان هستید خواسته هاتون رو بشناسید و به اون نیروی هدایتگراعتماد کنید و قدم‌های محکم تری بردارید برای تحققشون، زیرا کسانی هستند که اصلا هیچ قدمی برای زندگیشون برنداشتند، چون اصلا هیچ امید و انگیزه ای نداشتند به خاطر اینکه خواسته ای نداشتند. بعضی ها خواسته ای ندارند چون باور ندارند و مهمتر از همه رابطه زندگیشونو با خداوند درک نکردند، یعنی فراموش کردند زمانی که درخواست می کنند اجابت کننده اون درخواستشون رو میشنوه و درخواستشونو درجا اجابت میکنه ولی متاسفانه ما هیچ وقت نتونستیم بین خودمون و خالق مون درست درخواست کنیم. تو این فصل  یاد میگیریم از طریق آیات قرآن و از طریق قانون های جهان هستی که ما برای رسیدن به خواسته هامون هیچ فیلتری نداریم و می‌توانیم همه فیلترها رو کنار بذاریم که به خواسته هامون برسیم.

آگاهی که در فصل دوم به دست می آورید، باعث میشود که ریشه وجودتان را اصلاح کنید، برای اینکه این آگاهی را درک کنید در این فصل باید تغییر رفتار رو از خودتون شروع کنید، یعنی یک جهاد اکبر در درون خودت به پاکنی.

با آگاهی این فصل متوجه میشوی که ریشه های اشتباه در زندگی چه چیزهایی هستند. همونطور که خانم جوادی یک به یک براتون با منطق توضیح داده و خودش شروع کرد و ریشه های اشتباه زندگیش رو دونه دونه درآورد و تغییر داد و آن زمان بود که همه چی براش تغییر کرد.

چند توضیح تکمیلی در مورد فصل دوم:

 فصل دوم شامل ده بخش می باشد.

 موضوعاتی که در بخش ۱ و ۲ توضیح داده شده است عبارتند از :

 • درخواست هایی که ما آگاهانه ارسال میکنیم به جهان هستی و درخواست هایی که نااگاهانه  ارسال میکنیم.
 • در این دو بخش در خواستهای آگاهانه ات رو بررسی میکنی و توانمندی درخواست کردن رو بالا میبری با انجام تمرین
 • توضیح یک باور قدرتمند کننده درباره خداوند که از طریق کتاب آسمانی منطقش برای شما توضیح داده می شود.
 • توضیح باورهای قدرتمند درباره درخواست کردن شما از خداوند
 • تمام آدم های موفق اولین چیزی که داشتن عزت نفس بوده تمریناتی در این بخش برای شما توضیح داده میشه که عزت نفس و توانایی درخواست کردن رو در درون شما بالا میبرد
 • توضیح ترمزهای ذهنی که خودمان از آنها آگاه نیستم و برای ما انسانها باعث شده که درخواست نکنیم.
 • باور هایی که در ذهن ما شکل داده شده و اجازه نمیده که ما درخواست کنیم و توضیح  باورهای قدرتمند کننده ای که شروع میشه در درون شما شکل میگیره که توانایی شما را برای درخواست کردن بالا میبره
 • در بخش ۱ و بخش ۲ توضیحات منطقی به شما داده میشه که بهتون کمک میکنه که از عهده نجوا های ذهنی بر بیایید و تمریناتی داده شده که افزایش توانایی درخواست کردن تو رابطه تون رو بالا ببرید.

موضوعاتی که در بخش سوم و چهارم توضیح داده شده است :

 • با قانون درخواست آشنا میشید و متوجه میشیم که چقدر در زندگی شما این قانون نقش داره که باعث میشود نعمت های بیشتری وارد زندگیتون بشود. اولین گام تون رو برای به دست آوردن خواسته هاتون و آرزوهاتون تجربه میکنید.
 • تمرین های عملی به شما گفته میشه که توانایی شما را در درون شما موقع درخواست کردن بالا میبرد
 • همه ما انسان ها موقع درخواست کردن یک ترسی در وجود خودمون داریم تمریناتی به شما گفته میشه که با این ترس مقابله کنید و نجواهای ذهنیتون رو پایین بیارید.
 • تمریناتی برای غلبه با ترس هاتون به شما داده میشه. زمانی که میخواهید درخواست کنید و یک ترسی در وجود شما پیدا میشه و باعث میشه که عزت نفس را از بین ببره و مانع ورود نعمت ها به زندگیتون بشه، بعد از اینکه این تمرین‌ها را انجام میدید ، تجربه به دست آوردن نعمت ها رو توی زندگیتون متوجه میشید. متوجه میشید که با درخواست کردن چقدر کلیدهای نعمت رو دونه دونه دارید باز می کنید و وارد زندگیتون می کنید.
 • تمرین هایی در این دو بخش داده شده که احساس تحقیر شدن را از وجود شما خارج میکنه بعضی ها ترس دارند که موقع درخواست کردن تحقیر بشوند.این تمرین ها باعث میشه که شما احساس تحقیر شدن رو از درون خودتون خارج کنید.

مواردی که در بخش ۵ و ۶ و ۷ در می یابید:

 • علت اینکه چرا ما اعتماد به نفس نداریم موقع درخواست کردن و شناختن تمام ترمز های ذهنی که باعث کمبود عزت نفس  شده
 • شما با ترمز هایی که مانع پیشرفت انسان ها شده است آشنا میشوید و سپس خودشناسی و شناخت رسیدن به ضعف ها رو یاد می گیرید و دونه دونه می شناسید و سپس با توضیح کامل راهکارها و تمریناتی که به شما داده میشه بر این ضعف ها ها غلبه می کنید، به گونه ای که بتونی خودتو بشناسی و فرکانس تو پیدا کنی که ببینی در کدام فرکانس هستی اون موقع با تشخیص فرکانس خودتون رو بیشتر می شناسید، یعنی یک جوری شناخت خود و با تمریناتی که در این بخش داده شده یک جهاد اکبر در درون خود به پا می کنید که وارد سطح جدیدی از زندگیتان میشوید و شخصیتی میسازید با باورهای قدرتمند که احساس لیاقت را در درون شما زیاد میکنند.
 • از کتاب آسمانی مثال هایی برای شما می آوریم و باورهای قدرتمند پیامبران را در کتاب آسمانی بررسی میکنیم، که چگونه از خداوند درخواست می‌کردند و جسارت بسیاربالایی داشتند هنگام درخواست کردن. متوجه میشوید که درخواست های بزرگی از خداوند داشتند و آشنا میشوید که چه باورهایی داشتند و چه کار هایی می کردند که خداوند درجا درخواست‌های آنها را اجابت کرده است.
 • تمریناتی برای شما داده میشه برای افزایش توانایی درخواست کردن در روابطتون و روابط تان را صمیمی تر می کنید با درخواست کردن
 • تمرینات دیگری به شما گفته میشه برای این که تسلط بیشتری بر روی قانون درخواست داشته باشید.
 • چرا ما از خداوند درخواست میکنیم و اجابت نمیشود؟ پاسخ به این سوال داده میشه در این بخش و راهکارهایی به شما داده میشه که ترمز های ذهنیتون رو برمیدارید و متوجه میشید به خاطر این ترمز ها شما پاسخ درخواست هاتون رو از خداوند دریافت نکردید.
 • دید وسیعی در مورد درخواست کردن برای شما پیدا میشه در این بخش  که این دید باعث میشه که عزت نفس ‌تون بره بالا و باورهای قدرتمند در درون شما ساخته بشه یعنی اینکه به جای اینکه ضعف هاتون رو بپوشونید روی اونا میان کار می‌کنید و با تمرین ها آن را رفع می کنید و یک شخصیت جدید برای خودتون می سازید، یک جهاد اکبر برای خودتون در درون خودتون به پا می کنید در جهت تغییر برنامه قبلی ذهنتون، چون فقط از تغییر ذهن میشود که شما به باورهای قدرتمند برسید و با ساختن باورهای قدرتمند شما میتونید به نتایج بسیار بالا و پایدار برسید، اون موقع است که شما در زندگی نتایج بسیار عالی میگیری یعنی آگاهانه حمله می کنید به ضعفاتون و یک  جهاد اکبر درونی در خودتون ایجاد میکنید.

مواردی که در بخش ۸ ،۹ ،۱۰ در می یابید:

 • توضیح افرادی به شما داده میشود که به قانون درخواست مسلط بودند، به این منظور که الگوبرداری کنید از رفتارها و باورهای آنها تا بتونید به نتایج بسیار بالایی برسید.
 • تمریناتی به شما داده میشه که احساس لیاقت رو در درون خودتون بالا ببرید. پایه و اساس این بخش درک و منطق تمرین ها است. زمانی که این دو تا رو شما متوجه بشید در نهایت احتیاج به یک تعهد نامه دارید که تمرین ها را متداوم انجام بدید اون موقع است که به خودباوری می‌رسید و کاملاً نتایج رو میبینید.
 • پاسخ اینکه چرا ما باید به خودباوری برسیم و منطق تمرین های خود باوری به شما کاملا توضیح داده می شود.
 • تمام دانشمندان در کل جهان تحقیق کردند که پایه و اساس تمام آدم های موفق، عزت نفسشون بوده. شما دونه دونه با کلیدهای عزت نفس آشنا میشید در این سه بخش. به طوری که عزت نفس خودتان را از نو می سازید و بسیار حرفه ای میشید که راحت‌تر با عزت نفس بالا درخواست کنید.
280 دقیقه
255,000 تومان

فرکانست رو ببر بالا

توضیح دوره فرکانست رو ببر بالا

دوره فرکانست رو ببر بالا همان دوره ایست که زندگی من رو متحول کرد و به وسیله تغییر مدلینگ ذهن و تغییر باورهای خودم زندگی دلخواهم را خلق کردم. زمانی که آمادگی داشته باشید میتوانید این آگاهی رو از دوره فرکانست رو ببر بالا دریافت کنید. قبل از این که به این آگاهی برسم، کنترل اتفاقات زندگیمو نداشتم و وقتی با قانون ها آشنا شدم آگاهانه زندگی خودم رو از نو خلق کردم. دوره فرکانست رو ببر بالا به ما یاد داد از زیر صفر به اوج برسیم. دوره ای که باید به تمریناتش متعهد شد و زمانی که متعهد میشوید و عمل میکنید نتایجی میگیرید که هیچ شباهتی با گذشته شما ندارد.

فصل اول این دوره از کتاب آسمانی و کلام خداوند، قانون فرکانس ، قانون توجه و قانون باورهست. من ایمان دارم که همه ما انسان ها بی صاحب در این دنیا نیستیم و خداوند صاحب تمام ما انسان هاست و اوست که آگاه هست به همه چی. خدایی که می‌تواند بهترین راهها را به ما نشان دهد با قانون هایی که در کتاب آسمانیش اورده است. دوره فرکانست رو ببر بالا دوره ایست که به شما می‌گوید چگونه قانون های خداوند در ساز و کار جهان هستی عمل میکند.

نتیجه این دوره :

درک قوانینی که ما باید برای زندگی کردن از همان ابتدا یاد می آموختیم. درکی که کمک میکند به خداوند نزدیکتر بشیم و بیشتر نشانه های خداوند را ببینیم و به سمت خواسته هایمان حرکت کنیم. ما انسان هایی هستیم که با نیروهای که خداوند در درون ما گذاشته آشنا نیستیم. در دوره فرکانست رو ببر بالا قانون ها را یاد میگیرید و با نیروی درونی خود آشنا میشوید و مهمتر از همه با خداوند هماهنگ میشوید که خواسته تان را خلق کنید. در ابتدای آموزش متوجه میشوید که در چه فرکانسی هستید و بعد یاد میگیرید که چگونه  فرکانس خودتان رو تغییر دهید.

شاید بپرسید که دانستن قوانین چه تفاوتی در زندگیم به وجود می آورد؟

پاسخ این است: شما به نتایجی میرسید که متوجه میشوید تا الان با باورهایی که داشتید تمام اتفاقات زندگیتان را خلق کرده اید. هم اتفاقات خوب هم اتفاقات بد. یعنی هر باور شما که تبدیل به فکر میشود یک فرکانس خاص دارد. هر فردی افکاری در ذهنش دارد و با کانون توجه اش به این فکر پر و بال میدهد و با فرکانسی که از طریق افکارش ارسال میکند در یک مدار خاص قرار می‌گیرد و طبق همون فرکانسی که ارسال کرده است اتفاقات و آدم ها و شرایط را تجربه میکند.البته که ما انسان ها هیچ وقت باورهای خودمون رو نساختیم اما از این بعد با یاد گرفتن تغییر باورهایتان و تغییر فرکانس هایتان به شرایط دلخواهتان هدایت میشوید.

چرا در دوره فرکانست رو ببر بالا اصرار بر این است  که کنترل ورودی و خروجی داشته باشید؟

هر چیزی که شما می بینید و هر چیزی که شما میشنوید برای شما میتواند یک باور ایجاد کند و زمانی که شما کنترل ورودی و خروج هاتون رو نداشته باشید یعنی هماهنگ شدید با اون چیزهایی که دیدید و برای شما باورهایی ساخته که اتفاقات خوبی براتون رقم نزده و تا زمانی که این ها را قطع نکنید شما نمیتوانید باور های جدید رو برای خودتون بسازید باید اونها قطع بشوند و با تکرا باور قدرتمند میتوانید اتفاقات خوب را خلق کنید.

هر چیزی که به شما احساس خوب نمیده اعم از چیزهایی که میبینید و میشنوید، به شما باورغلط میده و اولین کاری که باید بکنید تلاش برای تغییر فرکانس کنترل ورودی و خروجی هاست و قبول کنیم باورهایی که ما داشتیم سالیان سال با ما زندگی کردند. ما باید کارهایی را بکنیم که قبلاً انجام نمی دادیم. وقتی که کنترل ورودی و خروجی انجام میدهید درواقع شما دارید با باورهای گذشته تون خداحافظی میکنید و درحال ساخت باورهای جدیدتون هستید. توجه داشته باشید برای جابجایی باور ما احتیاج به قانون تکامل داریم. ما باید تمرکز و توجه مون رو ببریم روی چیزهای قدرتمند و زمانی که تکامل باورهای قدرتمندی که برای خودمون میسازیم انجام بشه، اتفاقات خوب رو در زندگیتون می‌بینید.

چرا کانون توجه را باید کنترل کنیم ؟

از همون ابتدا ما ذهنمون طوری تربیت شده که بیشتر به ضعف ها و به کمبودها توجه کنیم و همیشه  توجه ما بر روی چیزی بوده که نمیخواستیم و با این کار اونها رو زیادتر میکنیم. قانون توجه داره به شما میگه که برای رسیدن به خواسته هایتان باید به چیزهای مثبت در زندگی تان توجه کنید، یعنی زمانی که باورهای محدود کننده تان را به باورهای قدرتمند تبدیل میکنید با تغییر باورهاتون توجهتون رو به سمت چیزهایی میبرید که شما میخواهید در زندگیتان وجود داشته باشند. بارها و بارها شده چیزهایی را می خواستید ولی طبق قانون توجه به کمبودها توجه کردید و این توجه  باعث شده که شما از مسیر راه رسیدن به خواسته هاتون دور بشید. برای همین است که مجموعه عشق و دانش بسیار اصرار دارد که شما کاملاً قانون توجه رو متوجه بشید. ما در فصل اول فرکانست رو ببر بالا کاملا قانون توجه و کنترل آن را توضیح داده ایم. در دوره فرکانست رو ببر بالا شما با جنس توجه تون آشنا میشید و متوجه میشید که آیا توی زندگی روی خواسته ها تون توجه میکنید یا روی ناخواسته هاتون. آیا دارید با توجه تون به سمت گمراهی میرید یا به سمتی که باید هدایت بشوید. توجه شما نباید به سمت جاهلیت باشه بلکه باید به سمت علم و دانش باشه. جنس توجهتون باید جذب فراوانی باشه نه جذب کمبود. در روابط توجه شما باید روی خواسته هاتون در رابطه باشه نه روی ناخواسته ها تون. تمام اینها ریز به ریز در فصل اول فرکانست رو ببر بالا کاملاً توضیح داده شده است. جهانی که ما درآن زندگی میکنیم یک جهان خیراست. زمانی که شما تغییر کانون توجه رو یاد بگیرید و باورهای قدرتمند برای خودتون بسازید، دارید هماهنگ میشید با جهان هستی و اونجاست که بیشتر خالص میشید و هدایت خداوند رو راحت تر میبینید. ما  باید به روی هدایت خداوند حساب کنیم، چون تنها او هست که برای تو نشونه میفرسته و بهت نشون میده که تو در بهترین مسیر هستی و راه رو برات باز میکنه. شاید اوایل برای ذهن شما قابل تنظیم نباشه ولی زمانی که کانون توجه و باور رو تغییر میدهید، با این تغییر کانون توجه و تغییر باور دقیقاً در یک فرکانس قرار می‌گیرید که اتفاقات خوب رو هر لحظه جذب می کنید. ممکن است اوایل ذهن شما با شما هماهنگ نباشه یعنی اینکه به خاطر داشتن باورهای محدود کننده ای که سالیان سال با خودتون همراه داشتید ذهن شما با شما یاری نکنه که بتونه این تغییر را بپذیره و درابتدای راه شاید ساز مخالف برای شما بزنه یا مانع های بزرگی براتون بذاره، ولی یک زمانی که میگذره و شما تمرینات رو انجام میدید، قلب شما با این آگاهی موافقه و وقتی متوجه میشید که شما قبل از اینکه به دنیا آمده باشید همه این آگاهی را داشتید ذهنتون دیگه خاموش میشه و اونوقته که دیگه قلبتون با شما هماهنگ میشه و مسیر رو پیدا می کنید. اون موقعه اس که شما فرکانس ثابت رو پیدا می کنید و سپس در ادامه مسیر سلامتی بیشتری رو توی زندگیتون،عشق بیشتری رو در روابطتون و رونق بیشتری توی کسب و کارتون تجربه میکنید. مهمتر از همه حمایت و هدایت خداوند را برای رسیدن به خواسته هاتون میبینید و روی هدایت خداوند حساب باز میکنید. متوجه میشید که تمام آدم ها دستان خداوند بر روی کره زمین برای شما هستند و هرچقدر به خواسته بیشتری می رسید انگار که خداوند به خواسته اش میرسد. متوجه میشید که ما ابزار رشد و پیشرفت خداوند در این جهان هستیم و هر چقدر که ما به خواسته هامون برسیم خداوند جهان گسترش پیدا میکنه. در نهایت به این نتیجه می‌رسیم که خداوند بیشتر از ما میخواد که ما به خواسته هایمان برسیم.

330 دقیقه
رایگان!